Më mbaj mend (për 1 muaj)


Edona Llalloshi - Duhet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Duhet".
3. Video është e këngës "Duhet", por nuk këndohet nga Edona Llalloshi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Edona Llalloshi - Duhet Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  22

Muzika & Teksti:

Ilir Berani

Orkestrimi:

Ardian Kastrati

Video Produksioni:

EMF Creative

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2015

Komente

Asnjë Koment

11/07/2015

2015-07-11T08:59:13+01:00Ku e merr guximin prap me m'thirr?
Pse mendon se prap unë do të vija...
Ti se din sa e kam pas vështirë
Nga dhëmbjet e shpirtit unë nuk flija

Jam e fortë ta përballoj çdo situatë
Aq e fortë sa ta luftoj një dashuri
Vetëm sot ta përballoj këtë natë
Sa shumë më vihet tek ti, e nuk duhet të vi

REF(2x):
Duhet...ti harroj të gjitha,
Më kurrë mos të nënshtrohem
Vetën dhe jetën ta marr seriozisht
Duhet...edhe pse plagë të zemrës
Kurrë nuk do të shërohen
Duhet...Të t'them jo sot përfundimisht

Muzika: Ilir Berani
Teksti: Ilir Berani
Orkestrimi: Ardian Kastrati
Video Produksioni: EMF Creative

Ky tekst u dërgua nga  Annonim
Më Shumë Këngë Nga Edona Llalloshi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë