Më mbaj mend (për 1 muaj)


Edona Llalloshi - Çka M'bane
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Çka M'bane".
3. Video është e këngës "Çka M'bane", por nuk këndohet nga Edona Llalloshi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Edona Llalloshi - Çka M'bane Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  16

Muzika & Teksti:

Arsim Bunjaku

Orkestrimi:

Florent Boshnjaku

Video Produksioni:

EMF Creative

Këngë e albumit:

"Hallall Te Qofte"

Komente

Asnjë Koment

11/07/2017

2017-07-11T12:18:03+01:00Per me fol kurre nuk ta ka dashte
Pike te dobet gjithmone e ke pas

Por ne dashni,smuj me t'u anku
Çka po di ooo kush nuk bon per muuu...

Çka m'bane,çka m'bane
Qysh me lidhe ti per zemren tane!!

Ref.

Çka m'bane,çka m'bane
Qysh me lidhe ti per zemren tane!!

S'je per llafe as per muhabet
I bjen rrotull e nuk je direkt
Veç nje shikim
Zemer me ma dhanë
E kuptoj mire çka po don mem thane

Çka m'bane,çka m'bane
Qysh me lidhe ti per zemren tane!! (2x)

Çka m'bane,çka m'bane
Qysh me lidhe ti per zemren tane!! (2x)

Muzika: Arsim Bunjaku
Teksti: Arsim Bunjaku
Orkestrimi: Florent Boshnjaku
Video Produksioni: EMF Creative
Grimi Dhe Floket: Studio Fjolla
Styling: Drenusha Xharra


Ky tekst u dërgua nga Furtunë Gashi8

Krijo Një Kartolinë

Të GjithaMë Shumë Këngë Nga Edona Llalloshi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë