Më mbaj mend (për 1 muaj)

Edona Llonçari - Djali Jem Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Gjate covidit ti ke linde
Jeten t’gjitheve na ke zdrite
Me 1 maj ti mua m’gzove
O Allah shpin tone prape bekove

Refreni:
Djali jem, o shpirti jem
Ti je mjalta e zemres tem
Je dhurate e perendise
Qofshe me jete, o drita shpise

Lindja jote shpirtin ma gezoj
Gezim,dashni dhe ngrohtesi na shtoi
Buzeqeshja jote e embel
Krejt boten tem o e ndricoj

Refreni:

Djali jem, o shpirti jem
Ti je mjalta e zemres tem
Je dhurate e perendise
Qofshe me jete, o drita shpise


Ky tekst u dërgua nga Edona LLONÇARIEdona Llonçari
Publikimi: 02/07/2021
Muzika: Florent Boshnjaku
Teksti: Edona Llonçari
Orkestrimi: Florent Boshnjaku
Video Produksioni: EMF Creative


Edona Llonçari - Djali Jem
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Djali Jem".
3. Video është e këngës "Djali Jem", por nuk këndohet nga Edona Llonçari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0