Më mbaj mend (për 1 muaj)

Edona Morina - Haram Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


#Refreni 1
Haram Haram
E ke qdo minut qe me ty e kam
Haram Haram
Edhe jeten per ty qe e kam dhan

Kurr sta boj hallall
Me tjetrën ti ke dal
Me mu ke ba veq loja
Kurr Kurr skom me ta fal

Harram Harram
Kurr ske kallxu drejt
Që me tjetrën je kan
E bashk me mu ki flejt
#Refreni 2
Haram Haram
E ke qdo minut qe me ty e kam
Haram Haram
Edhe jeten per ty qe e kam dhan

Ty t'kam fal gjithqka
Kam edhe shum kujtime
Hallall sta boj kurr
Shkatrove jeten time


Fotografit n'mur
Krejt krejt po du mei kall
Mos me pas kujtime
Qe me ty bashk jem kan.
#Refreni 3
Haram Haram
E ke qdo minut qe me ty e kam
Haram Haram
Edhe jeten per ty qe e kam dhan
Edona Morina
Publikimi: 12/07/2022
Muzika: Nexhi Vuniqi
Orkestrimi: Nexhi Vuniqi
Video Produksioni: Dardha Studio
Studio: Studio Summer
Teksti: Luan Hoxha
Styling: Diba CelinaEdona Morina - Haram
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Haram".
3. Video është e këngës "Haram", por nuk këndohet nga Edona Morina.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Edona Morina:


Komente 0