Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Edona Shala

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  46
Edona Shala është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Erlinda Balaj

Nevrije Demolli

Marigona Ballabani

Neta

Eli Tufa

Engji Luma

Mirjeta Tershana

Genta Beqiri

Ganja

Fitore Berisha

Tags: Edona Shala


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet