Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Edona Vatoci - Pergjithmone


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

29/03/2011

2011-03-29T18:56:29

Muzika:

Kledi Bahiti

Pjesëmarrëse në

Top Fest 8
Cdo gje nisi pa kuptim,
se mendoja se 1 dit
do te ndjeja ty me shume se as1her...
kur ti flet me jep besim
dhe kur qesh une qesh me ty,
je motivi me i bukur qe te jem,
si fenomen ne jeten time
me do per kte qe jam ver8...

REF
Po te kthehej koha pas
prape do prisja..
te jap veten ne cdo cast
kur e di c'do ndodhe,
zemren une te ti e kam,
s'me mposht dot frika,
e di gjysma jote jam..
unE te premtoj pergjithmone....

Ndoshta ti s'je nga kjo bote
se gjendjen time ma ndryshon
se kuptoj se une te ndjej
prane ne cdo kohe
e di do beja cdo perpjekje
qe as1here mos te lendoj

refreni 2 X


Ky tekst u dërgua nga E
Më Shumë Këngë Nga Edona Vatoci: