Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eduard Berila - Kendo Dhe Ti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Kendo dhe ti,Nje ze me shum eshte kenga jon,
kendo dhe ti,nja val nje rim asgje s'tkushton,
Ketu me ne e ndjen sa larg kenga jehon,
ketu me ne e ndjen sa vler ka jeta jon,.....
Hapi krat e fluturoo,
I lir i fort perher qendroooo,
Brengat harro,dhe yjet m'qiell ne valle ftoj.
Kendo dhe ti,Nje ze me shum eshte kenga jon,
kendo dhe ti,nja val nje rim asgje s'tkushton,
Ketu me ne e ndjen sa larg kenga jehon,
ketu me ne e ndjen sa vler ka jeta jon,......
Hapi krat e fluturoo,
I lir i fort perher qendroooo,
Brengat harro,dhe yjet m'qiell ne valle ftoj,
Hapi krat e fluturoo,
I lir i fort perher qendroooo,
komplekset harro,dhe yjet m'qiell ne valle ftoj,
Hapi krat e fluturoo,
I lir i fort perher qendroooo,
Brengat harro,dhe yjet m'qiell ne valle ftoj.:)


Ky tekst u dërgua nga  Cityboy


Nuk kemi video për këtë këngë.


Eduard Berila
Publikimi: 12/10/2011
Muzika: Ilir Tolaj
Teksti: Ilir Macastena
Orkestrimi: Ilir Tolaj
Video Produksioni: EMF Creative


Eduard Berila - Kendo Dhe Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kendo Dhe Ti".
3. Video është e këngës "Kendo Dhe Ti", por nuk këndohet nga Eduard Berila.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0