Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Eduard Dhe Bleard

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Eduard Dhe Bleard është një duo artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Gusht 2016, Eduard Dhe Bleard marrin pjesë në Kosova Fest Kids 2016 me këngën "Te Kendojm Se Bashku"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Hajan Dhe Gjenial Thaqi

Edona Dhe Arta

Vellezrit Kuqi

Arrita Dhe Tuana Hoti

Sara Dhe Adea

Arizana Dhe Adea Zekaj

Laura Dhe Bleona Hashani

Sara Dhe Anisa Shehu

Arbri Dhe Shkupi

Olta Dhe Elda Sadiku

Tags: Eduard Dhe Bleard


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet