Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eduart Dëma - Do Ta Marr Nusen Came Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  28

Do ta marrte nusen came
Per te do tres djalerine
Ate came me nishane
Ilacin o per shpirtin tim

Do ta marrte nusen came
E ta mbaj ne laberi
Bashke me malet ta zeme
Kengen une e vallen ti

Do ta marrte nusen came
E se le sa te jet jeta
Te terbohen vajzat labe
Do ta bej labe si vetja

Aman sa te jem e sa te rrojte
Te kendohet kenga jote
Aman moj mike suljote
Tuman kuqe per mbi shoqe
Eduart Dëma
Renditja: Top 200
Publikimi: 27/09/2011
Muzika: Adrian Hila
Teksti: Nexhip Seraj
Orkestrimi: Adrian Hila
Video Produksioni: MAX Production


Eduart Dëma - Do Ta Marr Nusen Came
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Do Ta Marr Nusen Came".
3. Video është e këngës "Do Ta Marr Nusen Came", por nuk këndohet nga Eduart Dëma.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eduart Dëma:


Komente 0