Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eduart Dëma - Qef O Qef Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  10

Sonte djema ktheni kupa
Pini edhe beni qejf
Ne valle kur të dal nusja
Ma bëni dhëndrin telef

Do kendojm do hedhim valle
Pa këpucë e pa sandalë
Hani pini sa të doni
Dasmën sonte ma terboni

Ref
Qef o qef o qerrata
Qef o qef si ty nuk ka
Do ta gdhim gjer në saba
O se qefi kshu e ka

Qef o qef o qerrata
Qef o qef si ty nuk ka
Do ta gdhim gjer në saba
E terbove një dynja


Eduart Dëma - Qef O Qef
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qef O Qef".
3. Video është e këngës "Qef O Qef", por nuk këndohet nga Eduart Dëma.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eduart Dëma:


Komente 0