Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eduart Jubani - Ne Te Dy Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

u ula nen bjeshke
rrjedhe nje krua
do te me vije nje vajze
qe e dua
dhe poshte neper ara
traktoret ne pune
avash moj e mire
se na bere zhurme
Ref
duhemi ne te dy
le ta di gjithe fshati
te pelcasin, shkesit
nga inati
pjeshke e pjekur
embelsoka shume
a me do moj
sa te dua une
ne vend te shkesit
vume dashurine
vajze e bukur
moj trendeline
neper ara ne
do te ecim
jeten tone te re
do te ngrehim


Ky tekst u dërgua nga Ferat Metushi


Nuk kemi video për këtë këngë.
Eduart Jubani - Ne Te Dy
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ne Te Dy".
3. Video është e këngës "Ne Te Dy", por nuk këndohet nga Eduart Jubani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eduart Jubani:


Komente 0