Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eduart Jubani - Mora Kitaren Shoke...  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.5 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"Serenata"

Komente

Asnjë Koment

16/07/2011

2011-07-16T15:45:47+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mora Kitaren Shoke..." kënduar nga Eduart Jubani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Eduart Jubani i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Eduart Jubani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet