Më mbaj mend (për 1 muaj)


Eduart Jubani - Metelikun Ta Kam Fale  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

08/05/2019

2019-05-08T12:50:26+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Metelikun Ta Kam Fale" kënduar nga Eduart Jubani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Eduart Jubani i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Eduart Jubani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet