Më mbaj mend (për 1 muaj)

Edward Maya - Feeling (Feat. Yohana)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


I'll never forget
That day when I met you
I'm missing you, my love
With all my heart
...
Keep me close to your heart
I'm burning with desire
...
Keep me close to your soul
My love is on fire
That time was for you
That time was for you
You will Always Remember
All the Love and Grace
All the Love and Joy
You're not around
Not around
But I have found myself in you
With all my heart and my soul
I just miss you
Vole
...
Keep me close to your heart
I'm burning with desire
keep me close to your soul
My love is on fire
...

Rappelle-toi
Ce jour, d'amour
D'enfance
Vole dans mes bras
Déploie !
Vole !
Rappelle-toi
Ce jour, d'amour
D'enfance
Vole
...
Keep me close to your heart
I'm burning with desire
keep me close to your soul
My love is on fire


Ky tekst u dërgua nga Mahmoud A'yediEdward Maya
Publikimi: 28/12/2013


Edward Maya - Feeling
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Feeling".
3. Video është e këngës "Feeling", por nuk këndohet nga Edward Maya.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Edward Maya:


Komente 0