Më mbaj mend (për 1 muaj)

Edyy

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Edyy është një këngëtar. Edmond Shehu "Edyy.a.k.a.AnaKonDa" me Hip Hop filloi te mirret nga vitit 2005. Si shumë të rinjë ashtu dhe ky reper ka filluar të mendojnë për të ardhmën e tij dhe atë e gjetë në rimat dhe ritmet e muzikës Hip Hop. Nuk mendonë të mirret me diqka tjetër, edhe pse eshte i ri me moshe 18 vjeqar durimi dhe vullneti për një sukses në të ardhmën e afërt është shumë i madh. "AnaKonDa" thotë se ndihet krenar që është pjesë e kësaj kulture dhe thotë se ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Edyy, Edmond Shehu

Komente 0