Më mbaj mend (për 1 muaj)

Edyy
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2

Edyy është këngëtar. Edmond Shehu "Edyy.a.k.a.AnaKonDa" me Hip Hop filloi te mirret nga vitit 2005. Si shumë të rinjë ashtu dhe ky reper ka filluar të mendojnë për të ardhmën e tij dhe atë e gjetë
në rimat dhe ritmet e muzikës Hip Hop. Nuk mendonë të mirret me diqka tjetër, edhe pse eshte i ri me moshe 18 vjeqar durimi dhe vullneti për një sukses në të ardhmën e afërt është shumë i madh.
"AnaKonDa" thotë se ndihet krenar që është pjesë e kësaj kulture dhe thotë se nuk do ta lë kurr anash pa marr parasysh se qka do të më ofroj jeta në të ardhmën. Shkollen Fillore E Kreu Ne Arban''Ibrahim Fehmiu'' Perkrahjen e ka shum Prej Shoqnis Dhe familjes se tij.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Punuan Biografinë:  edmond  

Komente

Asnjë Koment


Komente 0