Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ef-g - Ngoje Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Yee Yee EF-G 2011
Ey Nalu Pak Edhe Ngoje Qet Sen EF-G Em Shkrun N Zemer EF-G Em Shkrun N Secilin Ven Boll Mos T Ja U Ni Une As NiZo Se Une E Di Vet Qysh Duhet Me Ba Nuk Ka Kundershtime Kur Un Tham Po E Di Qe M Lakmon Se Ti Si Une Rapi Sun E Bon Se Une Rapinn Tem Kur E Prezantoj Zani Jem N Vesh Tetonve I Deporton

Ref:Ngojem Nese Don Mem Ngu Durt Nalt Nese Je Me Mu Se Na N Clup Kur Him Ne At Vend Na Tripin E Bim 2X

Ey Noumber One EF-G So Kjo Pun Per Inat-g Se Na Rapin Kena Me Kll Se Gjdo Klijenti Rap Origjinal I Bim E Djegim Clupin EAtmosferen Bahet Shum Nxeht Duhet Me Qel Deren Se Une Kur Knoj Nihet Zoni Explodon Krejt Lokali

Ref:Ngojem Nese Don Mem Ngu Durt Nalt Nese Je Me Mu Se Na N Clup Kur Him Ne At Vend Na Tripin E Bim 2X


Ky tekst u dërgua nga Fedii


Nuk kemi video për këtë këngë.


Ef-G
Publikimi: 06/11/2010


Ef-g - Ngoje
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ngoje".
3. Video është e këngës "Ngoje", por nuk këndohet nga Ef-g.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0