Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  3
  • Vendlindja:
  • Permet 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 16 Vjeç
BIOGRAFIA: Egla Lile është një shkrimtare e vogël. Egla Lilaj ose Eglantina Lilaj, lindur ne ku dhe jeton aktualisht eshte nje shkrimtare e vogel. Ajo shkruan poezi dhe krijime te ndryshme letrare qe nga mosha 8 vjecare e deri me sot. Merr pjese ne konkurse letrare shkollore dhe dhe eshte fituese e cmimit "Miku i librit". Ajo vazhdon te ndjeke me pasion letersine dhe vecanerisht poezine si nje nga krijimet me te hershme letrare....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »Artistë Të Ngjashëm:

Sidorela Cela

Brisilda Aliaj

Darla Cepele

Era Jenishi

Margarita Hajdini

Belinda Naka

Gledja Dervishi

Antea Nuredini

Genta Maliqi

Ezana Morina


Tags: Egla Lile, Eglantina Lilaj

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet