A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Egla Shkurti
Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4

Egla Shkurti is a popular singer. Në Nëntor 2005, Egla Shkurti merr pjesë në Kënga Magjike 2005 me këngën "Sa Premtime".

Në Maj 2009, Egla Shkurti merr pjesë në Top Fest 6 me këngën "Te Gjithe Lart".

Në Maj 2010, Egla Shkurti merr pjesë në Netët e Klipit Shqiptar 9 me këngën "Te Gjithe Lart".

Në Nëntor 2009, Egla Shkurti merr pjesë në Kënga Magjike 2009 me këngën "Do Kthehem".

Në Nëntor 2010, Egla Shkurti merr pjesë në Kënga Magjike 2010 me këngën "Ti Rri Edhe Pak".

» Edit Bio »

» Song Lyrics »

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019