A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Egla Shkurti - Te Gjithe Lart


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

21/04/2009

2009-04-21T16:03:01

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 9

Pjesëmarrëse në

Top Fest 6Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Te Gjithe Lart" kënduar nga Egla Shkurti.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Egla Shkurti i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo TekstinKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019