Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video Kërko Video

Egla Shkurti - Do Kthehem  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

19/11/2009

2009-11-18T23:00:00+00:00

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2009Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Do Kthehem" kënduar nga Egla Shkurti.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Egla Shkurti i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Egla Shkurti:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet