Më mbaj mend (për 1 muaj)

Egla Shkurti - Sa Premtime Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  15

Qielli vjeshtes, pikon yje
Ate mbremje sjell ndermend
U largove, si nje hije
Ikja jote nuk me tremb

Sme kerkove, as te falur
Ndonese une te kam harruar
Pse ta fsheh, une te kam dashur
Dhe per ty nuk jam penduar

Sa premtime, enderrime
Sa deshira me pasion
Iken larg prej zemres time
Asnje tjeter si beson



Nuk kemi video për këtë këngë.


Egla Shkurti
Publikimi: 11/11/2005
Festivali: Kënga Magjike 2005
Muzika: Edmond Zhulali
Teksti: Agim Doçi
Orkestrimi: Edmond Zhulali


Egla Shkurti - Sa Premtime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa Premtime".
3. Video është e këngës "Sa Premtime", por nuk këndohet nga Egla Shkurti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Egla Shkurti:


Komente 0