Më mbaj mend (për 1 muaj)

Egland

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  46
BIOGRAFIA: Egland është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 5 Shkurt 2011, Ergys Shahu publikon videoklipin "Jo S'e Besoj", në bashkëpunim me Egland. Më datë 4 Gusht 2011, Egland Daci publikon videoklipin "Sdua Ti Japim Fund". Më datë 1 Shkurt 2013, Egland publikon videoklipin "Byebye". Në Maj 2013, Egland & Dj R marrin pjesë në Top Fest 10 me këngën "Pasarela". Më datë 10 Tetor 2013, Stine publikon videoklipin "Pa Ty S'ndihem Mire", në bashkëpunim me Egland. Më datë 1 Janar 2014, E...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Andi Stafuka

Loni Gashi

Egzon Krasniqi

Besmir Metani

Deni

Denny

Aldo Bardhi

Angelo Miho

Besnik Peqani

Papush Sadiku

Tags: Egland Daci, England


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet