A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Egland & Dj R - Pasarela


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  14

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

19/02/2013

2013-02-19T22:51:06

Participating in

Top Fest 10


DJ.R
Ne pasarela ou o ndryshe nga tjerat ou o
me me me thuaj se dua qe ta di
se me pelqen shume efekti qe ben ti

EGLAND
Ne pasarela e veshne buena
nuk ka te tjera mia morena

Dj.R
Pse gjithmo ti je aty ku ndodhet fashion
edhe qyteti merr pamjen tane kur ti je special
ej ti e ke anderr me ken me ne
por te jesh me mu esht ok
vetem une e ti shkojme diku larg
..............
secili prej nesh don me te pas afer gjdo nat

ref
ej girl you are beautiful
ti je shume magjical
kerkush sun pre jo tachibel
ke bel te holl je perfesional
kur ti ec te kersasin taket
tan marrin masat
i ke djeg performancat
i ke cmen edhe fancat

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019