A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Eglantina Doko

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
BIOGRAFIA: Eglantina Doko është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 2 Nëntor 2011, Eglantina Doko publikon videoklipin "Sa Lezet Ky Gezim". Videoklipi u prodhua nga Shqipja Master. Më datë 8 Tetor 2016, Eglantina Doko publikon videoklipin "Kolazh Jugu 2016". Videoklipi u prodhua nga Swart Production. Më datë 29 Tetor 2016, Eglantina Doko publikon videoklipin "Djale Strugan". Më datë 30 Korrik 2019, Eglantina Doko publikon videoklipin "Miresi, O Yll O Hene". Muzika e këngës u punua nga Naim Gjoshi...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Llambrini Nano

Jolanda Kojlovic

Donika Pecollari

Teuta Dyrmishi

Elejda Dosi

Merushe Xhihani

Juli Cenko

Griselda Pepa

Nertila Vreto

Vitori Balili


Tags: Eglantina Doko

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019