Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eglantina Toska - Femra Fut Shejtanin Ne Shishe Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  16

Qe kur bota u kriju.
Qe kur zoti e sajoi.
Thone se paska qene nje gru,
qe gjithe punen e ngaterroi. (2.x)

Dhe vunte shume nga njerzia.
Ca te mencur, ca te marre.
Lindi edhe tradhetia.
Dhe besnik dhe genjeshtar.

Ref.(2.x)
Mos me pyt or djal` ku ishe.
Asnjehere s`kam me t` tregu.
Femra fut shejtanin ne shishe.
E jo ma mos t`fusi ty.

Edhe bota rrotullohet,
perrall e vjeter prap vazhdon.
Gruja ben sikur betohet,
burri ben sikur beson. (2.x)

Robi kot me kot trishtohet.
Grindet shan edhe bertet.
Bota prap do rrotullohet.
Gjithsekush ne pune te vet`.

Ref(3.x)


Ky tekst u dërgua nga  Eliosshuli

Eglantina Toska - Femra Fut Shejtanin Ne Shishe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Femra Fut Shejtanin Ne Shishe".
3. Video është e këngës "Femra Fut Shejtanin Ne Shishe", por nuk këndohet nga Eglantina Toska.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eglantina Toska:


Komente 0