Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eglantina Toska - Aj Aj Bukale Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  26

Ref.
Aj Aj Bukale
Jasaman Moj Vajze e Re
Aj Aj Bukale
Zemren Ti Per ke E ke
Aj Aj Bukale
Enderr Je Vajze Ti je
Aj Aj Bukale
Jalla Çik Mos Ma Ve re

Bukale Moj Vashere
Kur Te Pash Pa Frym Ere
Krejt Mimore Syte me
Shtati Yti Çpo E Me

Ref.
Aj Aj Bukale
Jasaman Moj Vajze e Re
Aj Aj Bukale
Zemren Ti Per ke E ke
Aj Aj Bukale
Enderr Je Vajze Ti je
Aj Aj Bukale
Jalla Çik Mos Ma Ve re

Bukale Me Halle Shume
Kushte Do Me Shume Se Une
Buzet e tua si llokum
Ditet Naqet Ne Pagjume

Ref.
Aj Aj Bukale
Jasaman Moj Vajze e Re
Aj Aj Bukale
Zemren Ti Per ke E ke
Aj Aj Bukale
Enderr Je Vajze Ti je
Aj Aj Bukale
Jalla Çik Mos Ma Ve re 2×


Ky tekst u dërgua nga Belke

Eglantina Toska - Aj Aj Bukale
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Aj Aj Bukale".
3. Video është e këngës "Aj Aj Bukale", por nuk këndohet nga Eglantina Toska.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eglantina Toska:


Komente 0