Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eglantina Toska - Thellenza Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  3

ferfellon thellenza n'uje
ferfellon thellenza n'uje
thellenz oo thellenz oo
thellenz o moj e bukur oo
thellenz oo thellenz oo
thellenz o moj e bukur oo

dil prej ujit o mos dalq kurr
dil prej ujit o mos dalq kurr
thellenz oo thellenz oo
thellenz o moj e bukur oo
thellenz oo thellenz oo
thellenz o moj e bukur oo

dil prej uji se nuk te plase
dil prej ujit se po pelcase
te te shoh a je e bukur
je e bukur porsi flutur
te te shoh a je e bukur
je e bukur porsi flutur

dil prej ujit se nuk te ngase
te te shoh a je e zeshket
je e embel ambel porsi bjeshket
te te shoh a je e zeshket
je e embel ambel porsi bjeshket


Eglantina Toska - Thellenza
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Thellenza".
3. Video është e këngës "Thellenza", por nuk këndohet nga Eglantina Toska.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eglantina Toska:


Komente 0