Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eglantina Toska - Cu Takum Ne Nje Rruge Te Ngushte Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  9

O Çu Takuan Rrug te nGusht
Ku Po Binte 1 Vese Shi 2×

O Mo Mire Si Shimpane
Sa Ne Zemer Mëkehyre 2×

O Ne Te Dy Kemi Nje Hall
Te Dy Zemra Me I Bashku 2×

Ref.
O Ne Te Daç Moj Satedue Ti Dojesh Me Per Mu 2×

A kjo Dashnia Si Sherbet
Pastaj Qet Per Mu Kismet

Ref.
O Ne Te Daç Moj Satedue Ti Dojesh Me Per Mu 2×


Ky tekst u dërgua nga Kejdi Anila

Eglantina Toska - Cu Takum Ne Nje Rruge Te Ngushte
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Cu Takum Ne Nje Rruge Te Ngushte".
3. Video është e këngës "Cu Takum Ne Nje Rruge Te Ngushte", por nuk këndohet nga Eglantina Toska.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eglantina Toska:


Komente 0