Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eglantina Toska - Manushja Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  6

opo kur kendojne mo zogat o
bilbil xhano xhan te keqen o
larte moj ne o moj bashovato
moj thellez thellez e malit o

Refreni
Hajde moj manushe
hajde o
syrin e thellezes
me ze te bilbilit o
2 here

nene ciu gezohet o
bilbil xhan o xhan te keqen o
dhe babai uron e to
moj thellez e malit o

cifti moj te na trashegohet o
bilbil xhano xhan te keqen o
te shkoj jete o te lumtur o
moj thelle thellez e malit o

refreni
Hajde moj manushe
hajde o
syrin e thellezes
me ze te bilbilit o
2 here


Ky tekst u dërgua nga Role

Eglantina Toska - Manushja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Manushja".
3. Video është e këngës "Manushja", por nuk këndohet nga Eglantina Toska.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eglantina Toska:


Komente 0