Më mbaj mend (për 1 muaj)

Englantina Toska - Potpuri E Shqiperise Mesme Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Laje laje kryt si rosa x2

Sa me naze kercen goca x2 --- x2

Laje laje kryt si pata x2

Sa me naze kercen plaka --- x2

Laje laje kryt si pellumbi x2

O sa bukur kercen çuni
Sa bukur kercen çuni ---x2

çesht me e bukur ne kete je x2
Fytyra e goces gjithe Lezet x2

Oo Gjithe Lezet
Oo Gjithe Lezet

çesht me e bukur ne ket bote x2
Fytyra e goces hen e plote x2

Oo hene e plote
Oo hene e plote

MUZIKË...🎷...

Gjum e nates kush ta prish x2
Syri goces Si Fildisht x2

Gjum e nates kush ta prish x2
Syri goces Si Fildisht x2

Oo Si Fildisht
Oooo Si Fildisht


Ky tekst u dërgua nga Deo

Englantina Toska - Potpuri E Shqiperise Mesme
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Potpuri E Shqiperise Mesme".
3. Video është e këngës "Potpuri E Shqiperise Mesme", por nuk këndohet nga Englantina Toska.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eglantina Toska:


Komente 0