Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eglantina Toska & Aurel Thellimi - Nusja Jone Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

EGLANTINA TOSKA

Moj Nuse Kunata Jon
Moj Nuse Moj Nuse
Mirësevjen Në Shtëpin
Tonë Moj Nuse Moj Nuse

TEKSTI

AUREL THËLIMI

Nusja Jon O Me Limona
O Me Limona A Je Mo
Mirë A Je Ke Burri A
Je Ke Nona

EGLANTINA TOSKA

E Unë Ke Nona O Dal
E Luj O Dal E Luje O
Se Ke Burri O Nuk Po
Muj O Nuk Po Muje

TEKSTI DY

AUREL THËLLIMI

Nusja Jon O Me Të
Bardha O Me Të
Bardha Ku Je Mo
Mirë A Je Ke Burri
A Je Ke Baba

EGLANTINA TOSKA

Unë Ke Baba Dal E
Luj O Dal Luje O Se
Ke Burri Nuk Po Muj
O Nuk Po Muje

TEKSTI TRE

AUREL THELLIMI

Nusja Jon O Me Të
Bardha O Me Të Bardha
O Nusja Jon Me Të
Bardha O Me Të Bardha
. O Je Si Yll O Je Si Yll
E Je Si Hëna. Je Si Yll
O Je Si Yll E Je Si Hëna

EGLANTINA TOSKA

E Yll Dhe Hënë Më
Boni Nona Më Boni
Baba. SI Yll Dhe Hënë
Më Boni Nona Më Boni
Baba Te Kalli Ty Ta
Lujti Mendjen Kjo
Sevdaja Të Kalli Ty
Ta Lujti Mendjen Kjo
Sevdaja


Ky tekst u dërgua nga Arsi CenaEglantina Toska & Aurel Thellimi
Renditja: Top 200
Publikimi: 03/06/2023
Produksioni: Edmond Rrapi


Eglantina Toska & Aurel Thellimi - Nusja Jone
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nusja Jone".
3. Video është e këngës "Nusja Jone", por nuk këndohet nga Eglantina Toska & Aurel Thellimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eglantina Toska:


Komente 0