Më mbaj mend (për 1 muaj)

Egli Tako

Egli Tako
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 24 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 15 Shtator 1997
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♍ Virgjeresha
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  22
Këndon kryesisht: pop

Egli Tako është këngëtare. Më datë 18 Qershor 2021, Egli publikon videoklipin "Adios". Muzika e këngës u punua nga Elgit Doda, ndërsa teksti u shkrua nga Egli Tako. Videoklipi u prodhua nga Fullmoon Production, ndërsa produksioni audio u realizua nga Elgit Doda.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

E dashura e

Olsi Bylykut


Komente 0