Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eglo
  • Emri i Vërtetë:
  • Eglon Paca
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  8
Këndon kryesisht: hip-hop

Eglo është këngëtar, producent dhe autor këngësh i njohur. Më datë 6 Prill 2019, Eglo publikon videoklipin "Ti M’Thuj".

Më datë 4 Maj 2019, Getosar publikon videoklipin "Per Familjen", në bashkëpunim me Eglon. Teksti i këngës u shkrua nga Getosar & Eglo. Videoklipi u prodhua nga kompania EGO Films.

Më datë 1 Janar 2020, Eglo publikon videoklipin "Pasha Zotin".

Më datë 1 Mars 2020, Eglo publikon videoklipin "Telefoni". Teksti i këngës u shkrua nga Eglo. Produksioni audio u realizua nga Apollo.

Më datë 22 Gusht 2020, Eglo publikon videoklipin "La Vida Loca". Teksti i këngës u shkrua nga Eglo. Produksioni audio u realizua nga Apollo.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Shto profile

të tjera


Komente 0