Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ego Band

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
  • Mosha:
  • 40 Vjeç
BIOGRAFIA: Ego Band është një grup artistësh i njohur. Ego ka kryer shkollen fillore ne Kosove-Prishtine kurse shkollen e mesme ne Tetove. Ai eshte marre me tenis the eshte shpallur nje here Kampion ne Gjermani. Ka bashkpunuar me te famshmin Maksi por kur jane ndare, ka gjetur shoke te tjere Endritin, Leotrimin e tjere dhe ka formuar grupin EGO BAND. Më datë 14 Shtator 2012, Ego Band publikojnë videoklipin "Give It To Me". Më datë 23 Qershor 2013, Ego Band publikojnë videoklipin "Si Vera"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Telex

Avi Enigma

Thugs Way

Germs

North-West Side

Bloody Soldierz

Infinit Crew

Anatema

Vëllezërit Zikolli

Qelbanix

Tags: Ego Band, Egoband


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet