Egzon Abazi
Egzon Abazi
Egzon Abazi
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: ilahi
Egzon Abazi është këngëtar i njohur. Më datë 11 Mars 2014, Egzon Abazi publikon videoklipin "I Varfer".

Më datë 30 Qershor 2015, Egzon Abazi publikon videoklipin "Mëkatar". Teksti u shkrua nga Hazbi Thera.

Më datë 31 Gusht 2016, Fari Mani, Egzon Abazi & Amar Ismaili publikojnë videoklipin "Të Dua Për Allah". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Hazbi Thera.

Më datë 3 Shkurt 2018, Egzon Abazi publikon videoklipin "Zemrat Na Kan Vdek".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0