Më mbaj mend (për 1 muaj)

Egzon Abazi - Per Xhenet Jam Permallu Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  37

Grop në zemër mu ka ba
E po m'shtin me qa me za
Shoh masakrat në Siri
Kërkojnë ndihmë ata fëmij

Për Xhennet jam përmallu
A m'jep leje nanë me shku
Para Zotit që m'ka fal
I përgjakur du me dal

Ref 2X:
- Dua ta takoj Zotin
- Nano moj fshije lotin
- Xhihad therret Ezani
- Te shkoj me thot Imani
- Se jam Zemer Luani
- Me thon Bujar Shabani

Vdekja ime t'ju gëzoj
E askush mos të lotoj
Bëni lutje hiç pa nda
T'jem shehid InshaAllah

Për Xhennet jam përmallu
Erdha loke me luftu
Para Zotit që m'ka fal
I përgjakur du me dal

Ref 2X:
- Dua ta takoj Zotin..
- Nano moj fshije lotin..
- Xhihad therret Ezani..
- Te shkoj me thot Imani..
- Se jam Zemer Luani..
- Me thon Bujar Shabani.


Ky tekst u dërgua nga ShkupiEgzon Abazi
Renditja: Top 200
Publikimi: 07/06/2014


Egzon Abazi - Per Xhenet Jam Permallu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Per Xhenet Jam Permallu".
3. Video është e këngës "Per Xhenet Jam Permallu", por nuk këndohet nga Egzon Abazi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Egzon Abazi:


Komente 12