Egzon Ahmetaj
Egzon Ahmetaj

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Egzon Ahmetaj është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo ilahi. Më datë 4 Shkurt 2022, Egzon Ahmetaj publikon videoklipin "Bilal". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Besir Musliu. Më datë 11 Qershor 2022, Egzon Ahmetaj publikon videoklipin "Femijet Edukoj". Muzika e këngës u punua nga Lili Rama, ndërsa teksti u shkrua nga Besir Musliu....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0