Egzon Ahmetaj
Egzon Ahmetaj
Egzon Ahmetaj
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: ilahi
Egzon Ahmetaj është këngëtar. Më datë 4 Shkurt 2022, Egzon Ahmetaj publikon videoklipin "Bilal". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Besir Musliu.

Më datë 11 Qershor 2022, Egzon Ahmetaj publikon videoklipin "Femijet Edukoj". Muzika e këngës u punua nga Lili Rama, ndërsa teksti u shkrua nga Besir Musliu.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »



Komente 0