Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Egzon Bajra

Nuk ka akoma asnjë votë

Egzon Bajra është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Bashkëshorti i

Linda Krasniqit

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Flakron Voca

Hajriz Berisha

Arsen Mani

Amir Rexhepi

Bekim Tetova

Hakif Krasniqi

Naim Smakolli (Nimi)

Lorik Kasapolli

Gjergj Tunaj

Omar

Tags: Egzon Bajra, Xoni


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet