Më mbaj mend (për 1 muaj)

Egzon Ibrahimi - Pa Nje Prind Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

O Zot o Zot ne ty un jam bind
Me lot me lot jetoj pa nje prind 2x
Një Nan e shkret e vetme m’ka rrit
Moj jet moj jet po vuaj çdo dit 2x
Të kam deshmitar o Zot ty në qiell
Çdo fjal çdo lot nga shpirti pom del 2x
Mundesoma n ket jet te qofsha ty fal
Ksaj Nane te shkret un hakesh me i dal 2x
Nuk jam nuk jam si krejt shokt e mi
Un bab nuk kam ti hallin ma din 2x
Mërzi e vaj çdo fest qe po vjen
O Zot po qaj se shpirti pom dhem 2x
Te kam deshmitar o Zot ty ne qiell
Çdo fjal çdo lot nga shpirti pom del 2x
Mundesoma n ket jet te qofsha ty fal
Ksaj Nane te shkret un hakesh me i dal 2x


Ky tekst u dërgua nga Sabri Murati

Egzon Ibrahimi - Pa Nje Prind
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pa Nje Prind".
3. Video është e këngës "Pa Nje Prind", por nuk këndohet nga Egzon Ibrahimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Egzon Ibrahimi:


Komente 0