Më mbaj mend (për 1 muaj)

Egzon Ibrahimi - Vula E Dashnisë Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ti je uji i jetës
Që s'na len me u tha
Veç për zemrat tona
Ke rujt një dua

Në Ditën e Fundit
Kur veprat peshohen
Për shkak t'lutjes tande
Gjynahet na mbulohen

Ref.

Vula e dashnisë
N'dynja e ahiret
Allahume sal-li ala Muhamed

2.
Vula e pejgamberëve
N'gjoksin tënd është gdhendur
Emrat më të bukur
Ti na i ke përmendur
Egzon Ibrahimi
Publikimi: 30/12/2022
Muzika: Fatmir Muja
Teksti: Fatmir Muja
Orkestrimi: Agon Neziri
Video Produksioni: A Films
Mix & Master: Agon Neziri


Egzon Ibrahimi - Vula E Dashnisë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vula E Dashnisë".
3. Video është e këngës "Vula E Dashnisë", por nuk këndohet nga Egzon Ibrahimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Egzon Ibrahimi:


Komente 0