Më mbaj mend (për 1 muaj)

Egzon Krasniqi - Ti Spo Vjen Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Sa shum net pa gjum mi fale
Ti Spo Vjen !!!!!
Frymen Ma ndale

Pse Spom jep Pak Dashni
Mé ke la ne halle
Pa Ty Treten....
Shpitin ma kalle(2x)

Ref:
Pa Ty Gjumi nuk pom ze
Pse zemren po ma then ???
Pse Sonte nuk po vjen ...?
Te kerkoj Ne Qdo Vend(3x)

Sa shum net pa gjum mi fale
Ti Spo Vjen !!!!!
Frymen Ma ndale

Pse Spom jep Pak Dashni
Mé ke la ne halle
Pa Ty Treten....
Shpitin ma kalle(2x)

Ref:
Pa Ty Gjumi nuk pom ze
Pse zemren po ma then ???
Pse Sonte nuk po vjen ...?
Te kerkoj Ne Qdo Vend(3x)


Ky tekst u dërgua nga Embelsira PrizrenitEgzon Krasniqi
Renditja: Top 200
Publikimi: 03/10/2009
Festivali: Zhurma Show 2009


Egzon Krasniqi - Ti Spo Vjen
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Spo Vjen".
3. Video është e këngës "Ti Spo Vjen", por nuk këndohet nga Egzon Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Egzon Krasniqi:


Komente 0