Më mbaj mend (për 1 muaj)


Egzon Pireci Shumë Shpejt Lanson Këngën “Maraklike”


Nuk ka akoma asnjë votë

[24-06-2015]
E nisi karrierën e tij në "The Voice of Albania" e ndërsa tani është duke korru mjaft sukses.

Fjala është për Egzon Pirecin i cili së fundmi do të vijë me një videoklip të ri.

Ai ka të edituar tashmë disa këngë dhe klipe, ku ndër më të njohurat rezolton të jetë "Forever" në duet me Rozana Radin.

"Maraklike" titullohet kënga e tij më e re e cila do të vijë shumë shpejt në treg.

Teksti i këngës është mjaft provokues dhe është shkruar nga Hekuran Krasniqi. Ndërsa videoklipi është duke u punuar nga produksioni ASHA.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

      Egzon Pireci - Maraklike [Teksti dhe Klipi]


Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet