Më mbaj mend (për 1 muaj)


2 Fjalë Për Klipin E Ri “Amor Mio” Nga Egzon Pireci


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7
[05-05-2015]
Këngëtari Egzon Pireci i cili u bë i njohur nga "The Voice of Albania 3" ka publikuar videoklipin e tij të katërt pas suksesit të duetit me Rozana Radin.

Kënga e tij më e re quhet "Amor Mio",e ndërsa tekstin dhe vijën melodike i ka realizuar vetë këngëtari.

Muzika është realizuar nga Kushtrim Hajrullahu e ndërsa videoklipi është punuar në Kosovë nga produksioni ASHA.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

      Egzon Pireci - Amor Mio [Teksti dhe Klipi]


Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet