A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Egzon Pireci - Pse Te Doja


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

03/03/2013

2013-03-03T11:49:34

Participating in

Top Fest 10


Nje si ty e enderroja ne cdo kohe
nje si ty une besoja se sdot me le
dhe nje si ty une e doja ta kaloja kete jete
si pate shpirt te largohesh tme lesh vete

Me askujt skam fuqi ti besoj
une dashurova por dashuria me lendoi
si ajo nuk dua asnjehere me te takoj
ajo me la dhe pse ishte me
e shtrenjta qe kisha nkte bote

Me kto ndjenja ti ke luajtur pa meshir
a u kam faj pse te doja me gjith shpirt
a eshte e drejt te vuaj sot per ty
kur ti ike dhe nuk mendove
per zemren qe po dhem per ty

E urrej veten si te lash
t`me hije ne zemer ne gjak
pa fjal u trete dhe une lutem
t`harroj pak nga pak


Lyrics submited by Jurgen
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019