Më mbaj mend (për 1 muaj)


Egzon Pireci - Amor Mio

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Amor Mio".
3. Video është e këngës "Amor Mio", por nuk këndohet nga Egzon Pireci.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Egzon Pireci - Amor Mio  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

05/05/2015

2015-05-05T15:00:06+00:00Ref:
Amor mio perdona si te stoj
jamando en este momento
perke me hase falta es kucharte de nuevo
mehtoj murjendo

Zemre tkam kthehu ti
vetem ti ma kupton
boten tem

Pa ty po m'dhemb ky shpirt
nese don me dit
ala jam tu t'prit

Qdo dit e me shum, po kam nevoje
per ty...veq per ty
u bon sa vite un i njejti kam mbet
e as nuk e kom njet tjeter femen me gjet

Me mungon zoni yt
me mungon ti
jeta jem, ska kuptim pa ty

U betuam na dy njoni tjeterit i tham
Do t'plakemi bashk...

Ref:
Amor mio perdona si te stoj
jamando en este momento
perke me hase falta es kucharte de nuevo
mehtoj murjendo...

Me mungon zoni yt
me mungon ti
jeta jem, ska kuptim pa ty

U betuam na dy njoni tjeterit i tham
Do t'plakemi bashk...

Ref:
Amor mio perdona si te stoj
jamando en este momento
perke me hase falta es kucharte de nuevo
mehtoj murjendo...


Ky tekst u dërgua nga Arta
Më Shumë Këngë Nga Egzon Pireci:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet