Më mbaj mend (për 1 muaj)

Egzon Pireci - Zoti Ta Kthefte  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

18/12/2016

2016-12-18T12:00:01+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Zoti Ta Kthefte" kënduar nga Egzon Pireci.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Egzon Pireci i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Egzon Pireci:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet