Audio

Egzon Pireci - Qysh E Don Shoqnia  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

06/04/2016

2016-04-06T13:52:15

Këngë e albumit:

"Këngët Më Të Bukura Popullore"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Qysh E Don Shoqnia" kënduar nga Egzon Pireci.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Zanfina. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

K'non bilbili mbi çati...
ec k'no n'djomë bre djalë
edhe ngrejmë dolli...
(x2)

Qysh e don shoqnia
flakë le t'kallet shpia
qysh e don shoqnia
flakë le t'kallet shpia

Ne k'nojmë hiq pa u ndal
vallëzojmë me sevda...
ne k'nojmë hiq pa u ndal
vallëzojmë me sevda...

K'non bilbili mbi çardak...
vet mos rri blibli
afrohu pak ma ngat....

Qysh e don shoqnia
flakë le t'kallet shpia
qysh e don shoqnia
flakë le t'kallet shpia

Ne k'nojmë hiq pa u ndal
vallëzojmë me sevda...
ne k'nojmë hiq pa u ndal
vallëzojmë me sevda...Më Shumë Këngë Nga Egzon Pireci:

Më Shumë...