Official Video

Egzon Pireci - Zemer Qysh Je  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/03/2019

2019-03-01T17:21:44

Teksti:

Egzon Pireci

Muzika & Orkestrimi:

Hekuran KrasniqiKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Zemer Qysh Je" kënduar nga Egzon Pireci.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Egzon Pireci i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Egzon Pireci:

Më Shumë...